زندگی

خداوندا من با تمام كوچكيم يك چيز از تو بيشتر دارم وآن اين است كه من خدا دارم و تو نداري

زمانی می رسد که انسان ها با حیوانات آمیزش می کنند. پیامبر اکرم (ص)

عصر ما عصر فرهنگ و اوج فرهنگ وتمدن همنشینی با سگ !!!

ازدواج با سگ

انسان ها سگ شده اند یا سگ ها انسان؟

ازدواج میان این دختر ۹ ساله و سگ مذکور که «باچان» نام دارد، با حضور ۱۰۰ مهمان و بزرگان قبیله «سانتال» صورت گرفت که از بزرگ‌ترین قبایل هند است .

 

 

یک زن تبعه آمریکا به دلیل فرار از خیانت مردان با برگزاری مراسم رسمی سگ خود را به عنوان همسری برگزید.
یک زن آمریکایی پس از چهار بار تجربه زندگی ناموفق با برگزاری مراسم ازدواج در میان دوستان و آشنایان خود، سگش را به عنوان همسری برگزید. یکی از سرشناسان منطقه نیز در این مراسم حضور داشت و به دو زوج گفت: برای هر یک از شما آرزوی خوشبختی می کنم!

این زن درباره علت ازدواجش با یک سگ گفت: این سگ از همسران سابق من باوفا تر هستند.

  • پس صرفاً باوفایی دلیل خوبی برای شوهر بودنه!!!

 

 

«جوگیو»، یک جوان 20 ساله اهل منطقه «تووومبا» در ایالت «کوئینزلند» استرالیا است.این مرد جوان روزگذشته در حضور دوستان و آشنایانش با سگ محبوبش ازدواج کرد.
بنابر گزارش رسانه‌های دولتی این کشور، این مرد جوان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه، گفته است، من به مدت پنج سال از این سگ نگهداری کردم و دیروز با به تن‌ کردن لباس دامادی و تهیه یک لباس مخصوص عروس برای سگم با این حیوان ازدواج کردم.

 

 

يك مرد هندي از اهالي جنوب اين کشور، در مراسم سنتي هندوها، با سگ ماده ازدواج کرد. به گزارش ايسنا «سلواکومار» 33 ساله هدف از ازدواج خود با سگ ماده را پرداخت کفاره مرگ دو سگي عنوان كرد كه وي به طرف آنها سنگي پرتاپ كرده و موجب مرگشان شده بود. مرد هندي معتقد است با اين عمل، گناه وي بخشوده خواهد شد.

اهان!!!یه دلیل خوب !!! اگه دلیل بهتری داری بگو

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۹ آذر۱۳۹۰ساعت 13:21  توسط گمنام  |